Księgowość i Biuro Rachunkowe – Płock

Serdecznie witamy na stronie BIURA RACHUNKOWEGO – ASECO

Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat  doświadczeniu, oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Długoletnia praktyka pozwala na zapewnienie indywidualnego podejścia do każdego klienta, co skutkuje wieloletnią współpracą i pełnym zadowoleniem naszych usługobiorców.

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom rynku, konsekwentnie podnosimy swoje kwalifikacje uzupełniając je szkoleniami.

Księgowość

Bezpieczne korzystanie z naszych usług gwarantuje posiadanie Certyfikatu Księgowego, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydanego przez Ministerstwo Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC zawartego w PZU S.A.

Działając na terenie Płocka, gwarantujemy naszym klientom nie tylko dobrej jakości księgowość, ale także bezproblemową komunikację na każdym etapie prac naszego biura rachunkowego. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich firm. Pomożemy Państwu zarówno na początku istnienia działalności gospodarczej, jak i podczas rozwoju przedsiębiorstwa. Naszą domeną jest kompleksowa pomoc w rozwoju i umacnianiu pozycji firm naszych klientów oraz tworzenie indywidualnie dopasowanej oferty, w pełni satysfakcjonującej Państwa potrzeby.

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe ASECO zapewni Państwu profesjonalne doradztwo oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Skarbowym. Udzielając nam pełnomocnictwa mogą Państwo być spokojni o każdy dokument, który wystawimy, podpiszemy i prześlemy do powyższych instytucji w imieniu Państwa firmy.

Spośród biur rachunkowych w mieście Płock wyróżnia nas to, że obok skuteczności stawiamy także satysfakcję klienta ze sprawnej współpracy. Księgowość, którą mogą nam Państwo powierzyć, zawsze prowadzimy w sposób skrupulatny i zgodny z obowiązującymi normami prawnymi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prestiż biura rachunkowego budują jego zadowoleni klienci, dlatego szczególnie dbamy o wzajemne relacje z Państwem i państwa firmą.

Nasze wynagrodzenie jest zawsze proporcjonalne do ilości włożonej pracy naszego działu księgowości. Biuro rachunkowe ASECO zawsze bierze pod uwagę trudność zadania oraz ilość potrzebnych do jego wykonania dokumentów i procedur.

Mamy to czego nie mają inne biura rachunkowe – pasję!
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów ewentualnej współpracy!

aseco